Umíme zajistit občerstvení pro hosty na velkých akcích jako je třeba festival Jeden svět nebo zavést snídani či uspořádat prodejní akci pro zaměstnance velkých i malých podniků. Mezi naše klienty patří Česká spořitelna, ČEZ, Economia, ČSOB, Jeden svět, MPSV a mnoho dalších. Náš catering nejen skvěle chutná, ale i pomáhá.

Omlouváme se, ale jelikož právě pracujeme na novém objednávkovém systému, je momentálně objednávkový formulář mimo provoz. Pro objednávky cateringu volejte, prosím, Báře Chomátové na číslo 777 913 411. Děkujeme za pochopení.

Objednávkový formulář

Aktuální nabídka ve formátu PDF

Prodejní akce

Naše prodejní akce jsou jedinečnou možností, jak umožnit zaměstnancům vaší firmy pochutnat si na domácí kuchyni Bílé vrány přímo na pracovišti. Zajistíme veškerý servis a připravíme bohatou nabídku produktů z našeho stálého menu – domácí dezerty a moučníky, domácí pomazánky (využíváme tvarohy a sýry mlékárny Krasolesí), obložené a zapečené bagetky, quiche, polévky atd. Objednáním prodejní akce nabídnete svým zaměstnancům kvalitní občerstvení a současně podpoříte sociální podnik, který zaměstnává lidi s mentálním postižením.

Akce v kavárně

Oslavte u nás v kavárně narozeniny, významnou životní událost, večírek nebo cokoliv co stojí za pořádnou oslavu. Zdarma si u nás zarezervujte část nebo třeba i celý prostor kavárny a my pro vás a vaše hosty připravíme pohoštění z našeho stálého menu nebo vytvoříme nabídku vám na míru. K dispozici je dostatečné ozvučení prostoru, projektor nebo pódium.

Naši aktuální cateringovou nabídku si můžete stáhnout ve formátu PDF

Objednávkový formulář

Druh akce
Jídlo
Pití
Další informace

Řekli o nás

Česká Spořitelna

Služby Bílé Vrány nás nikdy nezklamaly, pro naše akce vždy připraví neobvyklé a zdravé menu. Dobroty jsou čerstvé a servírování lahodí i oku. Jednání o konkrétní akci je profesionální a servis zaměstnanců na místě velice milý a také bezchybný. V neposlední řadě je třeba zmínit příznivé ceny a skvělý pocit, že jsme pomohli organizaci, jež změnila spoustu lidem významně život.

Klára Vyhnánková, projektová manažerka týmu Společenské odpovědnosti

P3 – People, Planet, Profit, o.p.s.

Moc ráda bych, jménem organizace P3, chtěla touto cestou poděkovat celému týmu Bílé vrány za příjemnou spolupráci na dvoudenní mezinárodní konferenci Podnikáme jinak. Většina účastníků hodnotila akci jako povedenou a k tomu, dozajista, přispěl i catering, který jste s Vašimi kolegy zajišťovali. Celá spolupráce od začátku probíhala na profesionální úrovni a Vaši lidé odvedli perfektní práci. Vážíme si odpovědného způsobu s jakým jste k celé akci přistupovali a budeme s Vámi rádi spolupracovat i do budoucna.

Gabriela Kurková

Letokruh, z.ú.

Dobrý den, Báro,
nejprve bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat, že jsme u Vás mohli být, a že jste se o nás všichni tak skvěle starali, že jsme se cítili jako doma :)
Z našeho pohledu proběhla akce perfektně, tak jen doufám, že i z Vaší strany bylo vše v pořádku.

Kateřina Karbanová, ředitelka organizace Letokruh

Německé velvyslanectví

Dobrý den, paní Chomátová,
ráda bych Vám poděkovala za skvělou spolupráci a výborné obědové balíčky. Delegace si moc pochutnala.

Martina Kroupová, velvyslanectví SRN

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Dobrý den,
chci Vám za včerejšek moc poděkovat - vše klaplo i s krátkou časovou přípravou, jídlo výborné, Vaše kolegyně Jindřiška byla moc milá a ochotná, a navíc jste zorganizovali i odvoz, skvělé. Budeme o Vaší kavárně šířit to nejlepší a třeba to není poslední spolupráce.

Radka Pertlová, projektová manažerka

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Dobrý den,
děkujeme mnohokrát za velmi dobré občerstvení. Vše bylo v naprostém pořádku a hostům chutnalo.

Ivana Valentová, NFOZP

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Chtěla bych poděkovat za vstřícný a milý přístup ze strany paní Chomátové a paní Mlsové, které vyhověly všem našim požadavkům. Vše bylo perfektně zorganizované. Občerstvení na udílení Medailí MŠMT vypadalo krásně a ještě lépe chutnalo. Z řad našich hostů byla slyšet jen samá chvála a spokojenost. Cateringové služby Bílé vrány můžeme jen doporučit.

Ing. Ilona Vaculová, MŠMT