Bílá vrána potřebuje i Tebe!

Bílá vrána potřebuje i Tebe!

Stejně jako jiné restaurace i ta naše musí být z pochopitelných důvodů zavřená. Znamená to nejenom hlubokou ztrátu finanční, ale také naši kavárníci včetně těch s mentálním postižením museli zůstat doma. Aby tam nemuseli zůstat napořád, rozhodli jsme se bojovat a naše obědy si tak můžete objednat s sebou. Můžete si je buď vyzvednout u výdejového okénka přímo u nás nebo případně rozvážíme až domů (dostupnost rozvozu, prosíme, ověřte při objednávce).

Objednávky přijímáme telefonicky na čísle 777 913 414 nebo emailem na provozni@kavarnabilavrana.cz. Protože potřebujeme vědět kolik porcí připravit, je nutné si objednat alespoň den předem.

Vyber si, objednej, pochutnej si a sdílej svým přátelům!

Týdenní menu a veškeré aktuální informace najdete na našich stránkách https://kavarnabilavrana.cz/rozvozove-obedove-menu/

nebo na facebooku https://www.facebook.com/events/253582325813267.

Každý zakoupený oběd podporuje zaměstnávání lidí s mentálním postižením. Děkujeme za vaši podporu i v těchto těžkých časech!

Nevybral sis z našich jídel, ale přesto chceš podpořit naši kavárnu?

Můžeš tak učinit zasláním libovolné částky na Darujme.cz. Právě z těchto peněz budeme financovat i nadále chod kavárny, která zaměstnává lidi s mentálním postižením.

Naši výzvu najdeš tady: https://www.darujme.cz/projekt/1200965.  Děkujeme!

0 comments on “Bílá vrána potřebuje i Tebe!Add yours →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *