AKCE

Rádi bychom vás pozvali na plánované akce do konce roku 2020:

GALAPÁGY S HUBERTEM ČÍŽKEM

17. 9. 2020  od 18:00 začíná povídání o Galapágách. Přednáška pana Huberta Čížka není ledajakou cestovatelskou přednáškou. Jeho velkou vášní je příroda, proto se bude ve svém povídání zaměřovat především na národní parky, dřeviny, či původní vegetace. Přijďte nasát atmosféru Galapág a podpořit tak naše kolegy s postižením.
Vstupné je ZDARMA.

POHODA V DOBĚ KORONAVIROVÉ 

23. 9. 2020 od 18:00 srdečně zveme všechny naše příznivce na vernisáž fotek z doby nouzového stavu. Mimo fotek z této nelehké doby, vám povíme o tom, jak jsme to v jednotlivých službách zvládli, o koho jsme se mohli opřít a co nám koronavirus dal a vzal. Zveme všechny naše fanoušky, přátele, podporovatele a ty, kterým není náš osud lhostejný na skleničku dobrého vína a něco dobrého od našich kavárníků.
Akce je ZDARMA. 

VEČER SOUČASNÉ POEZIE

Přijďte si 1. 10. 2020 od 18:00 posedět a poslechnout básnické sbírky Roberta Wudyho a Šimona Jana Zrna. Kluci se rozhodli bez nároku na honorář, v rámci naší Momentální scény, podpořit zaměstnávání lidí s postižením. Večer bude v neformálním stylu u skleničky dobrého vína, úplňku a poezie. Akce je ZDARMA.

KOČIČÍ BLEŠÁK

Přijďte si 24. 11. 2020 obnovit šatník zajímavými kousky a zároveň podpořit opuštěné kočky. V příjemném prostředí kavárny, s možností dát si kávu a něco dobrého na zub. Oblečení, doplňky, drobnosti nejen do domácnosti, knihy, boty, bižuterie, vánoční dekorace…Vše za 30 Kč.
Veškerý výtěžek je určen pro opuštěné kočky v péči organizace Devět životů, o.p.s.