Catering

Naše kavárna zajistí cateringové zakázky ušité Vám na míru. Jsme schopni zajistit catering od nejmenších po největší akce. Mezi naše klienty patří Česká spořitelna, ČEZ, ČSOB, Jeden svět, MPSV a mnoho dalších.

NAŠI AKTUÁLNÍ CATERINGOVOU NABÍDKU SI MŮŽETE STÁHNOUT V pdf ZDE: Cateringová nabídka kavárny Bílá vrána

Těšíme se na nové dodávky cateringových služeb pro školení, konference, společenské události atd.

Výběrem cateringu od Bílé vrány pomůžete zaměstnávání lidí s hendikepem. Objednávat můžete na provozni@kavarnabilavrana.cz nebo volejte 777 913 411. Věnovat se vám bude Bára Chomátová.

Co se o nás povídá?

Služby Bílé Vrány nás nikdy nezklamaly, pro naše akce vždy připraví neobvyklé a zdravé menu. Dobroty jsou čerstvé a servírování lahodí i oku. Jednání o konkrétní akci je profesionální a servis zaměstnanců na místě velice milý a také bezchybný. V neposlední řadě je třeba zmínit příznivé ceny a skvělý pocit, že jsme pomohli organizaci, jež změnila spoustu lidem významně život.

Za Českou Spořitelnu, Klára Vyhnánková, projektová manažerka týmu Společenské odpovědnosti

Konference Podnikáme jinak, NTK Praha, 236 účastníků

Moc ráda bych, jménem organizace P3, chtěla touto cestou poděkovat celému týmu Bílé vrány za příjemnou spolupráci na dvoudenní mezinárodní konferenci Podnikáme jinak. Většina účastníků hodnotila akci jako povedenou a k tomu, dozajista, přispěl i catering, který jste s Vašimi kolegy zajišťovali. Celá spolupráce od začátku probíhala na profesionální úrovni a Vaši lidé odvedli perfektní práci. Vážíme si odpovědného způsobu s jakým jste k celé akci přistupovali a budeme s Vámi rádi spolupracovat i do budoucna.

Bílou vránu jako dodavatele cateringu můžeme rozhodně, bez jakýchkoliv „ale“, doporučit.

Gabriela Kurková, P3 – People, Planet, Profit, o.p.s.