Vraní tým

 
Zdeňka v kavárně pracuje jako obsluha a také se podílí na cateringových zakázkách. Baví ji obsluha zákazníků, zajímá se o lidi. „Ráda jim nabízím naše výrobky, také mám ráda akce ve Vráně pro dobrou věc,“ říká Zdeňka. Také ji těší, když catering na akcích lidem chutná a že se lidé zajímají nejen o jídlo, ale i o naši kavárnu. „Mám velké přání, aby naše kavárna vydržela co nejdéle. A aby lidi, co si nás váží, k nám rádi chodili. Jejich pomocí my vlastně žijeme,“ dodává.
Pavla pracuje jako servírka jak v kavárně, tak při cateringových zakázkách. Pavlu baví povídat si s lidmi a také, když vidí, že k nám rádi chodí. „Kolikrát za mnou přijdou a řeknou, že jim chutnalo a chtějí přijít zas,“ říká Pavla, „také mám radost, že nám na cateringu skoro nic nikdy nezbyde.“
Tomáš v kavárně obsluhuje zákazníky a účastní se i cateringových akcí. „Baví mě být mezi lidmi, rád lidem nabízím naše výrobky, také mě baví naše cappuccino a naše dortíky“ uvádí Tomáš. „Moc si přeji, aby naše kavárna fungovala, co nejdéle a my měli práci,“ dodává. 
 
Rosťa pracuje mnoho let v POHODĚ jako asistent v chráněném bydlení, v Bílé vráně pomáhá jako kuchař, realizátor cateringu i obsluha kavárny. Na této práci ho nejvíce baví získávání nových zkušeností, práce s jídlem, obsluha za barem i na cateringu. „Díky cateringům se podívám do míst, kam bych se jinak nepodíval,“ říká Rosťa. V roce 2017 byl nominován na ocenění „Pečovatel/ka roku“ pro pracovníky v asistenčních službách.
 Znáte nás z: