Podpoř svého kavárníka

Do projektu Podpoř svého kavárníka hledáme partnery, kteří by svou činností finančně podpořily zaměstnávaní lidí s postižením. Zapojte se i Vy!

Podpořte své kolegy s postižením!

Kavárna Bílá vrána je sociální podnik, to znamená, že naším hlavním cílem je sociální přínos a nikoli ekonomický zisk. Pracují u nás lidé s mentálním postižením, které jejich práce velmi těší a pomáhá jim žít život, co nejpodobnější životu jejich vrstevníků. Nejedná se o sociální službu ani tréninkovou kavárnu. Lidé s postižením mají v kavárně stálé pracovní uplatnění.

Kavárníci z Bílé vrány nemohou pracovat zcela samostatně a proto potřebují mít k ruce kolegu bez postižení. Pracovní dvojice kavárníků odpracují měsíčně více jak 300 hodin a jejich pracovní hodina stojí 300 Kč. Z provozu kavárny a přidruženého cateringu nelze tyto náklady pokrýt v plné výši. Aby mohli lidé s postižením pokračovat ve své práci, potřebují finanční podporu právě od vás!

Jak můžete kavárníky z Bílé vrány podpořit?

Kasička
Kasička je nejjednodušší formou, jak můžete kavárníky podpořit. Umístěte designovou sbírkovou kasičku do vaší provozovny a vyzvěte vaše zákazníky k podpoře zaměstnávání lidí s postižením v kavárně Bílá vrána. Vše vám připravíme na míru, zajistíme potřebné podklady a pomůžeme s propagací. Je pouze na vás, zda podporu touto formou zvýšíte i zapojením se do programu Kasička+, ve kterém vybranou částku za určité období znásobíte.

Charity Happy Hours
Jednoduchý marketingový nástroj, kterým přilákáte zákazníky do vaší provozovny můžete propojit s podporou dobré věci. Stačí, když část tržeb z happy hours věnujete na podporu zaměstnávání lidí s postižením v kavárně Bílá vrána. Je zcela na vás, jak velký podíl darujete. Rádi vám s přípravou a propagací akce pomůžeme a připravíme podklady vám na míru. Akci můžete uspořádat jednorázově i opakovně, vždy budeme stát za vámi.

Bílá vrána
Nabídněte svým zákazníkům produkt nebo službu, které přímo spojíte s podporou kavárníků z Bílé vrány. Záleží pouze na vás, jak velký podíl z jejich prodeje věnujete na podporu. Nabídka můte být časově omezená nebo stálá. My budeme stát za vámi a pomůžeme s přípravou propagace a dalších podkladů.

Nezáleží na tom, jakou formou podpory zvolíte. Každých 300 Kč, které darujete, znamená hodinu práce pro kavárníky s postižením a jejich asistenty. A na tom opravdu záleží!

Máte vlastní nápad, jak kavárníky z Bílé vrány podpořit?

Napište nám na fundraiser@pohoda-help.cz nebo volejte na 777 913 484. Na vaše podněty se těší PhDr. Petr Švarc, fundraiser společnosti Pohoda, z. ú.

PODPOŘTE NÁŠ PROJEKT i VY!

 

 

JIŽ NÁS PODPOŘILI