Jak podpořit naši kavárnu?

Aktuální situace nám bohužel neuMožňuje pohostit Vás v naší kavárně:( Přijďte nás navštívit alespoň virtuálně!

 


 

Až se situace vrátí do normálu, máme pro Vás hned několik způsobů jak Bílou vránu podpořit.

Oslavujte s námi!

Oslava s přáteli, která podpoří dobrou věc.

Oslavte u nás v kavárně narozeniny, významnou životní událost, jubileum nebo cokoliv co stojí za pořádnou oslavu. Zdarma si u nás zarezervujte část nebo třeba i celý prostor kavárny a my pro Vás a Vaše hosty připravíme pohoštění z našeho stálého menu nebo vytvoříme nabídku vám na míru.  K dispozici je dostatečné ozvučení prostoru, projektor nebo pódium pro živou kapelu nebo DJe.

Party!

Večírek v příjemném prostředí Bílé vrány.

Uspořádejte v naší kavárně večírek pro Vaše přátele nebo zaměstnance. Vánoční i jiné večírky spojte s pocitem, že kromě společné zábavy podpoříte i dobrou věc. Rezervace kavárny je zdarma, stačí, když to u nás pořádně roztočíte!

Vaše firma v naší kavárně

Ukázka firemní snídaně v naší kavárně.

Firemní snídaně, porada nebo obchodní schůzka v netradičním prostoru naší kavárny zpříjemní Vašim zaměstnancům práci  a nadchne Vaše obchodní partnery. Můžete u nás uspořádat tiskovou konferenci nebo školení. Zajistíme Vám plný servis, příjemné prostředí v prostoru kavárny nebo soukromí v přilehlé školící místnosti. Přidejte se ke společensky odpovědným firmám a tímto jednoduchým způsobem podpořte naši kavárnu.

Vaše tvorba v naší kavárně

Vystavujte v kavárně své obrazy nebo fotografie, přijďte k nám zahrát se svou skupinou nebo představte svou knihu formou autorského čtení. Vítáme začínající i dobře známé umělce a jejich tvorbu, pro kterou s v naší kavárně vždy najde místo. I ti nejznámější autoři někde začínali, tak proč ne právě Vy v naší kavárně!

Kapacita naší kavárny je až 70 osob. Kapacita školící místnosti nabízí 12 míst. Pro uspořádání Vaší akce v kavárně Bílá vrána nás kontaktujte na marketing@pohoda-help.cz nebo 777 913 533.

Přední prostor kavárny na panoramatickém snímku.

Dětský koutek vítá všechny malé zákazníky.

catering a závoz jídel

Kavárna Bílá vrána, to je i profesionální catering nebo pro Vaši akci. Pořádáte společenskou, kulturní nebo sportovní akci a potřebujete catering? Naše kavárna zajistí cateringové zakázky ušité Vám na míru. Jsme schopni zajistit catering od nejmenších po největší akce. Mezi naše klienty patří Česká spořitelna, ČEZ, ČSOB, Jeden svět, MPSV a mnoho dalších. Aktuální cateringovou nabídku si můžete prohlédnout zde. Catering od Bílé vrány je catering, který chutná i pomáhá!

Prodejní akce

Umožněte svým zaměstnancům pravidelně si pochutnat na domácí kuchyni a výborné kávě z Bílé vrány přímo u Vás ve firmě. Zajistíme veškerý servis a připravíme bohatou nabídku produktů z našeho stálého menu nebo nabídku rádi upravíme i dle vašich přání a preferencí (bezlepkové, vegetariánské a veganské varianty). 

Závoz jídel, cateringy a prodejní akce objednávejte na provozni@kavarnabilavrana.cz nebo 777 913 411. 

A hlavně…

Navštěvujte nás a vracejte se k nám co nejčastěji, protože pro nás a naše zaměstnance je obrovskou motivací vidět naše spokojené zákazníky u nás v kavárně. A pokud můžete, dejte o naší kavárně a o tom co dělám vědět i svému okolí, protože kavárna Bílá vrána se bez podpory zkrátka neobjede.