Co pro vás chystáme?

V Bílé vráně vám pravidelně přinášíme výstavy, přednášky, koncerty a dalši akce. Snažíme se také pozvednout komunitní život v dosud zanedbávané ulici Ve Smečkách.

Bílá vrána může být místem i pro vaši prezentaci. Pokud něco umíte, chcete něco předvést, někoho oslovit, je to prostor právě pro vás. Pro více informací kontaktuje provozní kavárny Lenku Jilemnickou, (tel: 777 913 411, e-mail: provozni@kavarnabilavrana.cz), nebo kolegyni z PR, Kláru Šuhajovou. (tel: 777 913 533, e-mail: pr@pohoda-help.cz).

Návštěvou našich akcí podpoříte kavárnu Bílá vrána, která zaměstnává lidi s mentálním postižením již více než 11 let.

Zažít Smečky jinak

V sobotu 21. září se Ve Smečkách uskuteční čtvrtý ročník pouličního festivalu Zažít Smečky jinak, který pořádáme v rámci městských slavností Zažít město jinak.

Jako obvykle bude připravený bohatý program plný pouličních koncertů, vstupu na jindy uzavřená místa, workshopů a skvělého jídla. Těšíme se na vás!

Výstava fotografií Dominiky Protivové

Až do konce léta můžete v Bílé vráně zhlédnout nádhernou výstavu obrazů Dominiky Protivové.

Obrazy na malých i velkých plátnech prozářily interiéry kavárny a my vás srdečně zveme, abyste si tuto kouzelnou atmosféru přišli vychutnat u šálku naší fairtrade kávy či domácího dortíku.

Naši kavárníci se znevýhodněním pro vás pečou podle svých vlastních receptů!

V Bílé vráně zaměstnáváme lidi s mentálním znevýhodněním. A naši kavárníci pro vás každý týden pečou zákusky podle svých vlastních receptů!

Pečení je moc baví a srdečně vás zvou, abyste přišli ochutnat. Tak doražte, udělá jim to velkou radost.

Návštěvou podpoříte naše kavárníky se znevýhodněním a jejich dlouhodobé zaměstnávání.