Jak nás podpořit?

Darujte a pomáhejte!

Díky práci u nás a podpoře odborného personálu rozvíjejí lidé s mentálním znevýhodněním své pracovní a sociální dovednosti, a tak zvyšují svoje možnosti nejen na trhu práce, ale i vlastní postavení ve společnosti.  Podílejí se na smysluplné práci a výdělkem zlepšují svoji finanční situaci.
 
Přidejte se k Bílé vráně i vy a pomáhejme společně lidem s mentálním znevýhodněním k větší samostatnosti, sebevědomí a spokojenosti. Jen tak mají věší šanci, aby si jich společnost všímala, přijímala je a dávala jim příležitost, jako ostatním. Dejte spolu s námi šanci pracovat, vydělávat a naplno žít! Děkujeme.

Oslavujte s námi!

Oslavte u nás v kavárně narozeniny, významnou životní událost, jubileum nebo cokoliv co stojí za pořádnou oslavu. Zdarma si u nás zarezervujte část nebo třeba i celý prostor kavárny a my pro vás a vaše hosty připravíme pohoštění z našeho stálého menu nebo vytvoříme nabídku vám na míru.  K dispozici je dostatečné ozvučení prostoru, projektor, pódium pro živou kapelu nebo DJe.

Party!

Uspořádejte v naší kavárně večírek pro své přátele nebo zaměstnance. Vánoční i jiné večírky spojte s pocitem, že kromě společné zábavy podpoříte i dobrou věc. Rezervace kavárny je zdarma, stačí, když to u nás pořádně roztočíte!

Uvaříme pro vaše hosty!

Jste majitelem hotelu či hostelu v okolí kavárny, který nedisponuje vlastní kuchyní? Využijte naší nabídky pro vaše hosty. Nabízíme snídaně, obědy i večeře, pro jednotlivce i pro skupiny. Více informací zde.

Vaše firma v naší kavárně

Firemní snídaně, porada nebo obchodní schůzka v netradičním prostoru naší kavárny zpříjemní vašim zaměstnancům práci  a nadchne vaše obchodní partnery. Můžete u nás uspořádat tiskovou konferenci nebo školení. Zajistíme vám plný servis, příjemné prostředí v prostoru kavárny nebo soukromí v přilehlé školící místnosti. Přidejte se ke společensky odpovědným firmám a tímto jednoduchým způsobem podpořte naši kavárnu.

Vaše tvorba v naší kavárně

Vystavujte v kavárně své obrazy nebo fotografie, přijďte k nám zahrát se svou skupinou nebo představte svou knihu formou autorského čtení. Vítáme začínající i dobře známé umělce a jejich tvorbu, pro kterou se v naší kavárně vždy najde místo. I ti nejznámější autoři někde začínali, tak proč ne právě vy v naší kavárně!

Catering a závoz jídel

Kavárna Bílá vrána, to je i profesionální catering. Pořádáte společenskou, kulturní nebo sportovní akci a potřebujete catering? Naše kavárna zajistí cateringové zakázky ušité vám na míru. Jsme schopni zajistit catering od nejmenších po největší akce. Mezi naše klienty patří Česká spořitelna, ČEZ, ČSOB, Jeden svět, MPSV a mnoho dalších. Aktuální cateringovou nabídku si můžete prohlédnout zde. Catering od Bílé vrány je catering, který chutná i pomáhá!

Více o našem cateringu

Prodejní akce

Umožněte svým zaměstnancům pravidelně si pochutnat na domácí kuchyni a výborné kávě z Bílé vrány přímo u vás ve firmě. Zajistíme veškerý servis a připravíme bohatou nabídku produktů z našeho stálého menu nebo nabídku rádi upravíme i dle vašich přání a preferencí (bezlepkové, vegetariánské a veganské varianty).

Neváhejte nás kontaktovat

Kapacita naší kavárny je až 70 osob. Kapacita školící místnosti nabízí 12 míst. Pro uspořádání Vaší akce v kavárně Bílá vrána nás kontaktujte na provozni@kavarnabilavrana.cz nebo 777 913 411.