Umíme zajistit občerstvení pro hosty na velkých akcích jako je třeba festival Jeden svět nebo zavést snídani či uspořádat prodejní akci pro zaměstnance velkých i malých podniků. Mezi naše klienty patří Česká spořitelna, ČEZ, Economia, ČSOB, Jeden svět, MPSV a mnoho dalších. Náš catering nejen skvěle chutná, ale i pomáhá.

Aktuální cateringovou nabídku najdete zde. V případě zájmu o catering na míru pište na mail provozni@kavarnabilavrana.cz nebo volejte na číslo 777 913 411.

Prodejní akce

Naše prodejní akce jsou jedinečnou možností, jak umožnit zaměstnancům vaší firmy pochutnat si na domácí kuchyni Bílé vrány přímo na pracovišti. Zajistíme veškerý servis a připravíme bohatou nabídku produktů z našeho stálého menu – domácí dezerty a moučníky, domácí pomazánky (využíváme tvarohy a sýry mlékárny Krasolesí), obložené a zapečené bagetky, quiche, polévky atd. Objednáním prodejní akce nabídnete svým zaměstnancům kvalitní občerstvení a současně podpoříte sociální podnik, který zaměstnává lidi s mentálním postižením.

Akce v kavárně

Oslavte u nás v kavárně narozeniny, významnou životní událost, večírek nebo cokoliv co stojí za pořádnou oslavu. Zdarma si u nás zarezervujte část nebo třeba i celý prostor kavárny a my pro vás a vaše hosty připravíme pohoštění z našeho stálého menu nebo vytvoříme nabídku vám na míru. K dispozici je dostatečné ozvučení prostoru, projektor nebo pódium.

Řekli o nás

Česká Spořitelna

Služby Bílé Vrány nás nikdy nezklamaly, pro naše akce vždy připraví neobvyklé a zdravé menu. Dobroty jsou čerstvé a servírování lahodí i oku. Jednání o konkrétní akci je profesionální a servis zaměstnanců na místě velice milý a také bezchybný. V neposlední řadě je třeba zmínit příznivé ceny a skvělý pocit, že jsme pomohli organizaci, jež změnila spoustu lidem významně život.

Klára Vyhnánková, projektová manažerka týmu Společenské odpovědnosti

Německé velvyslanectví

Dobrý den, paní Chomátová,
ráda bych Vám poděkovala za skvělou spolupráci a výborné obědové balíčky. Delegace si moc pochutnala.

Martina Kroupová, velvyslanectví SRN

P3 – People, Planet, Profit, o.p.s.

Moc ráda bych, jménem organizace P3, chtěla touto cestou poděkovat celému týmu Bílé vrány za příjemnou spolupráci na dvoudenní mezinárodní konferenci Podnikáme jinak. Většina účastníků hodnotila akci jako povedenou a k tomu, dozajista, přispěl i catering, který jste s Vašimi kolegy zajišťovali. Celá spolupráce od začátku probíhala na profesionální úrovni a Vaši lidé odvedli perfektní práci. Vážíme si odpovědného způsobu s jakým jste k celé akci přistupovali a budeme s Vámi rádi spolupracovat i do budoucna.

Gabriela Kurková

Letokruh, z.ú.

Dobrý den, Báro,
nejprve bych Vám chtěla ještě jednou moc poděkovat, že jsme u Vás mohli být, a že jste se o nás všichni tak skvěle starali, že jsme se cítili jako doma :)
Z našeho pohledu proběhla akce perfektně, tak jen doufám, že i z Vaší strany bylo vše v pořádku.

Kateřina Karbanová, ředitelka organizace Letokruh

Brown-Forman Czechia, s.r.o.

Děkujeme Vám za dnešní snídaně, všichni si ohromně pochutnali a byli moc spokojení. Rozhodně už se těšíme na zítřek. Děkuji Vám mnohokrát za spolupráci.

Michaela Šillerová, Czechia LT Assistant

Všeobecná fakultní nemocnice v Praze

Dobrý den,
chci Vám za včerejšek moc poděkovat - vše klaplo i s krátkou časovou přípravou, jídlo výborné, Vaše kolegyně Jindřiška byla moc milá a ochotná, a navíc jste zorganizovali i odvoz, skvělé. Budeme o Vaší kavárně šířit to nejlepší a třeba to není poslední spolupráce.

Radka Pertlová, projektová manažerka

Nadační fond pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením

Dobrý den,
děkujeme mnohokrát za velmi dobré občerstvení. Vše bylo v naprostém pořádku a hostům chutnalo.

Ivana Valentová, NFOZP

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

Chtěla bych poděkovat za vstřícný a milý přístup ze strany paní Chomátové a paní Mlsové, které vyhověly všem našim požadavkům. Vše bylo perfektně zorganizované. Občerstvení na udílení Medailí MŠMT vypadalo krásně a ještě lépe chutnalo. Z řad našich hostů byla slyšet jen samá chvála a spokojenost. Cateringové služby Bílé vrány můžeme jen doporučit.

Ing. Ilona Vaculová, MŠMT

ADRA o.p.s.

Dobrý den, paní Chomátová,
ještě jednou moc děkujeme za umožnění sobotní akce a hlavně za krásně vyzdobenou kavárnu a výborný catering! Moc jsme si ho užili a bylo to krásné zakončení naší sobotní akce.

Lenka Kostelecká, projektová koordinátorka

Datamole, s.r.o.

Dobrý deň,
tímto by som vám v mene celej firmy chcela poďakovať za štvrtkový catering, všetkým veľmi chutil a chválili si ho!

Zuzana Komárová, Datamole

Brown-Forman Czechia, s.r.o.
Dobrý den, paní Chomátová,
chtěla bych Vám moc poděkovat za skvělé snídaně, které jste pro nás znovu připravili. Všichni si je ohromě chválili. Také Vám mnohokrát děkuji, že jste nám vyhověli s našimi ideálními časy pro tyto snídaně.
Všechno bylo v naprostém pořádku, děkuji Vám mnohokrát za úžasnou spolupráci.
Michaela Šillerová, CLT Assistant

DENDRIT s.r.o.
Dobrý den,
děkujeme za přípravu občerstvení pro náš Media trip. Cestující byli spokojeni, což je to důležité. A já děkuji za ochotu a dohodu s Vámi, tedy za spolupráci. Tak třeba někdy zase do budoucna.

Bc. Kamila Kuncová, DiS., DENDRIT s.r.o.

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy České republiky

Dovolte mi Vám poděkovat za servis a občerstvení, které jsme si u Vás objednali. Hosté byli nad míru spokojení. Jídlo čerstvé, letní, barevné a reprezentativní. Spolupráce a komunikace s Vámi byla velmi rychlá a příjemná. Nic není problém. Těšíme se na další možnou spolupráci!

Ing. Ilona Vaculová, MŠMT

Poděkování za spolupráci v rámci červnové konference MAK23

Vážená paní Jilemnická,
rád bych Vám touto cestou ještě jednou poděkoval za skvělou spolupráci během naší červnové konference MAK23 na Německém velvyslanectví, kde jste zajistili vynikající pohoštění pro naše hosty. Velmi si cením Vaší ochoty a schopnosti reagovat na změny, které přišly opravdu velmi na poslední chvíli, a přesto jste na všechno našli řešení. Ani náhlá změna lokace občerstvení neubrala na jeho kvalitě, naši hosté, kteří přijeli z celého světa, byli nesmírně spokojeni a oceňovali úroveň cateringu a servisu. Zároveň bych rád poděkoval celému Vašemu týmu za velkou profesionalitu a zároveň přátelské vystupování, díky kterému se celý večer nesl ve velmi příjemné atmosféře. Moc rádi v budoucnu opět využijeme služby Bílé Várny a určitě vás budeme doporučovat i našim partnerům. Já i můj tým KAS Praha se budeme těšit na další spolupráci,

Tomislav Delinić, Konrad Adenauer Stiftung